SINILIND

Foto: Erik Peinar
Foto: Ulrika Palts

Pärnu Vabakool pälvis UNICEF Eesti väärtusliku tunnustusena Sinilinnu aastapreemia 2014, mille andsid Toompea lossi Valges saalis üle UNICEFi esindaja Eestis Toomas Palu ja UNICEFi Eesti rahvuskomitee president Elle Kull.

Preemiatega tunnustatakse neid inimesi, ühendusi ja ettevõtteid, kes on tänavu silma paistnud oma tegevusega Eesti laste heaks. Kokku anti sel korral välja 14 Sinilinnu aastapreemiat ja kümme UNICEFi hõbedast tänumedalit.

"Sinisel sametpõhjal hõbe-valge-sinise tikandiga raamitud pilt on UNICEFi tänu neile inimestele või ettevõtetele, kes on Eesti laste heaks andnud oma parima, olnud oma tegevusega lastele eeskujuks, aidanud kaasa laste arengule, turvalisusele, tervisele või teinud laste ja noortega ennetustööd."

HOMMIKUPUDER

Tuletame meelde, et

esmaspäeviti

saab hommikuti õpilane koolis süüa.

Registreerunud õpilastele jagatakse hommikuputru alates kell 07:50.

Õpilastele on puder tasuta - linnavalitsus maksab kõikide Pärnu üldharidus koolide hommikupudru eest.

Pärnu Vabakool

Töökuulutus

Külaskäik lasteaeda

29. oktoobril kohtusid Päikese-jänku lasteaia kooliminejate laste vanemad Vabakooli juhataja Ilona ja Vabakooli Seltsi juhatuse esinaise Kauniga ning Ülejõe Gümnaasiumi algklasside õpetajaga.

Lastevanemate vestlusering kahe erineva koolkonna esindajaga oli elav ja kõikidele pooltele õpetlik.

Ujumine

3. klass alustab ujumisega neljapäeval 30. oktoobril - 9. detsember.
Väljasõit kell 13.30 Jannseni peatusest. Buss toob kooli juurde tagasi ka. Edaspidi hakkavad käima teisipäeviti ja neljapäeviti kell 14.00 (väljasõit kell 13.30).

2. klass alustab ujumisega 10. november - 12. detsember. Väljasõit kell 12.45 Jannseni peatusest.