Kunstikonkurss

Kelli töö. Foto Juta Ild

Kelli Salumägi 9. klassist saavutas Pärnu linna kunstikonkursil III koha.

Kelli juhendaja on õp Juta Ild.

Õnnitleme!

NUPUTA

Kolmapäeval Pärnu Ühisgümnaasiumis toimus Nuputa võistlus, kus

7. klass saavutas 3. koha,

koosseisuga Johanna Taggu, Jasmiin Üpraus ja Meldoy Amilde Aron.

5.-6. klassi segavõistkond (Kimmo Antero Ilonen, Rasmus Mängel, Janar Varik ja Romet Varik) saavutasid 5.koha

Võistlust toetavad Maanteeamet ja "Kalev"

KULDSUU ERIPREEMIA JOHANNA TAGGULE

Pärnu linna Kuldsuu kõnevõistlusel pälvis Johanna Taggu (7. klassist) eripreemia. Johanna juhendaja on õp Ott Kilusk. Õnnitleme!

Ülelinnaline kunstikonkurss

Rain, 6. kl. (Foto: Juta Ild)

Seekordne Pärnu linna kunstikonkurss toimus laupäeval 17. jaanuaril Pärnu Ühisgümnaasiumis.

Meie koolist võtsid osa

• Adele Sillat - 5.kl
  • Rain Lääne - 6.kl
  • Jasmiin Üpraus - 7.kl
  • Kelli Salumägi - 9.kl

Pärnu Vabakooli õpilaste juhendaja on õpetaja Juta Ild.

Pärnu Vabakooli õpilane Rain sai konkursil

eripreemia: Innovaatilisuse eest

Veel pilte Pärnu Vabakooli facebooki lehelt.

Vabakool on tervist edendav kool

Tervise Arengu Instituut teatab, et on Pärnu Vabakooli vastu võtnud Tervist Edendavate Koolide võrgustikku. Koolis juhib tervisetegevust tervisenõukogu.

SINILIND

Foto: Erik Peinar
Foto: Ulrika Palts

Pärnu Vabakool pälvis UNICEF Eesti väärtusliku tunnustusena Sinilinnu aastapreemia 2014, mille andsid Toompea lossi Valges saalis üle UNICEFi esindaja Eestis Toomas Palu ja UNICEFi Eesti rahvuskomitee president Elle Kull.

Preemiatega tunnustatakse neid inimesi, ühendusi ja ettevõtteid, kes on tänavu silma paistnud oma tegevusega Eesti laste heaks. Kokku anti sel korral välja 14 Sinilinnu aastapreemiat ja kümme UNICEFi hõbedast tänumedalit.

"Sinisel sametpõhjal hõbe-valge-sinise tikandiga raamitud pilt on UNICEFi tänu neile inimestele või ettevõtetele, kes on Eesti laste heaks andnud oma parima, olnud oma tegevusega lastele eeskujuks, aidanud kaasa laste arengule, turvalisusele, tervisele või teinud laste ja noortega ennetustööd."