K U T S E

Hea Pärnu Vabakooli lapsevanem !

Kutsun Sind osalema Pärnu Vabakooli Seltsi üldkoosolekul 24. aprillil, neljapäeval, kell 18.00-19.30

Noorteväljak 2, kooli söögisaali

KÕIKIDE PEREDE VÄHEMALT 1 ESINDAJA OSALEMINE SELLEL KOOSOLEKUL ON KOHUSTUSLIK!

"Vabakooli Popid" Eestis kolme parema hulgas

Koolitantsu 2014 finaalist Nokia kontserdimajast tuli Vabakooli 5. klass tagasi nominenditiitliga. Žürii valis "Vabakooli Popid" oma vanuserühmas Eesti kolme parema hulka. Selline saavutus paneb väärika punkti 1.-5. klassi tantsutundidele. Eriti rõõmustav on, et tants loodi õpetaja Juta Ildi ja noorte koostöös. Õnnitleme võidukat klassi ja juhendajat!

OTSIME ÕPETAJAT

Pärnu Vabakool pakub alates septembrist 2014 uusi väljakutseid
 II ja III kooliastmes Sulle

MATEMAATIKAÕPETAJA (0,65)

ja

EESTI KEELE ÕPETAJA (1,0)

Kandidaadilt ootame

• vaimustust valitud eriala suhtes

• professionaalsust

• avatud ja otsivat meelt

• innovaatilisust, ettevõtlikkust

• meeskonnatööhuvi

• väga head suhtlemisoskust

• vastavust kvalifikatsiooninõuetele

Avaldus koos CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiatega saata hiljemalt 30. aprilliks aadressile Noorte väljak 2, 80032 Pärnu või e-postiga vabakool@vabakool

Lisainfo telefonil 56978555 või ilona.must@vabakool.ee

Huvitegevuse Andeka Lapse stipendium Tuule Läätsele

Heategevuslik naisteorganisatsioon Zonta tunnustas Vabakooli 8. klassi neiut Tuule Läätse aastase stipendiumiga osalemiseks judo-treeningutel. Tuule enda sõnul meeldib talle judo, sest see on huvitav, tatamil saab ennast välja elada, oma jõudu proovile panna. Judo meeldib ka sellepärast, et see õpetab austust teise inimese vastu.

Tuule on teotahteline, heas mõttes jonnakas, ta ei anna kunagi alla ei koolis õppetöös ega ka tatamil.

Tuule treener on Asko Looga.

Õnnitleme Tuulet, tema treenerit ja peret!

Vabakooli 5. klassi tantsuedu jätkub!

5. klassi tantsutrupp "Vabakooli popid" õpetaja Juta Ildi juhendamisel on pääsenud Koolitants 2014 finaali Tallinnasse Nokia Kontserdimajja laupäeval, 19. aprillil, kus kell 12:00 saab nautida laste-, vaba- ja Eesti-teemalisi tantse ja kell 19:00 estraadi-, show- ja tänavatantse.

Meie 5. klass esineb päevasel kontserdil. Rõõmus uudis paneb väärika punkti selle klassi viie aasta tantsutundidele!

Piletid saadaval ticketpro.ee-s

www.ticketpro.ee/jnp/sport/1311118-festival-koolitants-2014-finaalkontsert.html

Õnnitleme tublisid tantsijaid ja õpetaja Jutat!

Vabakooli 7. klassi poisid ahelreaktsioonide loomises I-II kohta jagamas

Vaheaja kahel päeval osalesid Vabakooli 7. klassi neli noormeest tehnoloogiapäevadel Ühisgümnaasiumis, kus loodi Rube Goldbergi masinaid ehk ahelreaktsioone.

Osalesid Szabo Alexander Rubin, Mattias Must, Andreas Holzberg ja Kevin Holzberg. Võistkonnad ei koosnenud ühe kooli õpilastest. Ka meeskonnas nimega JUHANSINEP oli mitme kooli poisse.

Edu ahelreaktsiooni väljamõtlemisel tõi huvi, järjekindlus ja hea koostöö. 7.klassi noormeeste tehnoloogiaõpetaja on Kalev Holzberg.