Kings Rahvusvaheline matemaatika ja inglise keele olümpiaad Pärnu Vabakoolis, Noorte väljak 2:

30. aprillil matemaatika kvalifikatsiooni voor

1. mail inglise keele kvalifikatsiooni voor

Kellaaegade kohta vaata Kingsi kodulehelt siit.

Võistlusele saab veel registreerida siit.

Võtame vastu uusi õpilasi vabadele õppekohtadele järgmise õppeaasta 3. ja 6.-9. klassi

Selleks palume meie kodulehe kaudu registreerida laps hiljemalt 5.maiks

Registreeri siin

Lisainfo Ilona Must, 56978555 või ilona.must@vabakool.ee

Oleme 1.-9. klassile üldharidust pakkuv kogukondlik erakool. Meie põhieesmärk on eluterve, vastutustundlik ja õnnelik inimene. Olulised põhiväärtused juba 19 aastat tegutsenud koolis on selle loomisest saadik elamus, armastus, turvatunne. Rohkem tähelepanu pöörame loovus- ja loodusainetele ning inglise keelele alates 1. klassist. Meile meeldib tegutsev õpe ja projektõpe. Pärnu Vabakool, mis lähtub Taani vabakoolide 150aastasest ajaloost, on meie õpetajate meeskonna ja lapsevanemate unikaalne ühislooming, istutatud Eesti ning Pärnu kodusele haridusmaastikule. Oleme rõõmsate laste kool.

Vabakooli lapsed taas edukad inglise keeles

Erin-Maarja Talpas ja Jaan Raudsepp said ülelinnalisel 4. klasside inglise keele ristsõnavõistlusel 19 võistkonna hulgas tubli 2. koha. Laste õpetaja on Heli Lank. Õnnitleme!

Vabakooli 8. klass võidukas draamakonkursil

Pärnu Vabakooli eestvedamisel toimus

18.-19. aprillil 5.-8. klasside

ülelinnaline draamakonkurss, kus tänavu oli teemaks „Pildi sisse minek”.

Esimesel päeval astusid üles 5.-6. klasside ja teisel päeval 7.-8. klasside võistkonnad erinevatest Pärnu koolidest.

Vabakooli 8. klassi trupp saavutas 6 kooli esinduste hulgas 1. koha.

7.-8. klasside arvestuses saavutas esimese koha Pärnu Vabakool, kellele sattus Rembrandti "Anatoomialoeng" (1632). Vabakool lahendas pildi sisse mineku tugigrupi koosolekuna (Foto: Ulrika Palts)

Malevõistluste võistkondlik 2. koht

Pärnu linnas toimus esmaspäeval 18.aprillil kell 13.00 Pärnu koolide õpilaste vaheline malevõistlus. Seal osalesid Karmen Käär, Joosep Käär, Gustav Sillat, Georg Sillat, Jaan Raudsepp ja Keitlin Heily Hansumäe, kes saavutasid võistkondliku 2. koha.

Karmen saavutas 1.-5. klasside arvestuses tüdrukute hulgas 3.koha.

Palju õnne!

Esmaabi 1. koht!

29. märtsil, teisipäeval toimus Paikuse Põhikoolis esmaabipäev 8. klassi õpilastele, kus keskenduti esmaabi ABCle, Punasele Ristile ja inimkeha saladustele.

Programm koosnes neljast osast:

• loengust
  • 3D-inimkeha töötoast
  • viktoriinist
  • esmaabi vajavate olukordade läbimängimisest.

Viimases kahes kohas anti ka punkte ja nende järgi jagatigi kohti.

Sellest esmaabipäevast võtsid osa ka meie kooli 3 kaheksanda klassi õpilast: Jasmiin Üpraus, Johanna Taggu, Juss Ojala. Meie kooli tiimil läks väga hästi ja nad saavutasid

1. koha.

Võistkonda juhendas õpetaja Juta Ild. Õnnitleme!

Ülelinnaline 3. klasside inglise keele mininäidendite päev

Seitse kitsetalle

15. märtsil 2016 korraldasime oma koolis ülelinnalise 3. klasside mininäidendite päeva.

Siia kogunesid erinevate Pärnu koolide 3. klasside näitetrupid, et õpitut ka teistega jagada. Laste esituses nägime lugusid Punamütsikesest, 7st kitsetallest, nõiutud koerast ja loomade võidujooksust. Kõik lapsed said tunnustuse osaliseks ja meid tänati toreda ürituse eest.

Pilte saab vaadata Pärnu Vabakooli FaceBooki lehelt.

Piirkonna inglise keele olümpiaadil 2.koht

Piirkonna inglise kelee olümpiaadil saavutas Loona Riin Kauge 2. koha 9. klasside arvestuses. Loona õpetaja on Denis Bozzi. Õnnitleme!

Piirkonna matemaatika olümpiaadil 2.koht

Piirkonna matemaatikaolümpiaadi 7.klasside arvestuses saavutas 2. koha Romet Varik. Rometi õpetaja on Margit Kalmet. Õnnitleme!