PVS üldkoosolek

Kallis vabakooli lapsevanem, oled oodatud lapsevanemate koosolekutele: nii üld- kui ka klassikoosolekule, mis toimub juba neljapäeval 3. septembril.

AJAKAVA:

17.00 - 1., 4., 5., 6., 7. ja 8. klassi koosolek;

18.00  - üldkoosolek kõikidele vanematele (söökla);

19.00 - 2., 3. ja 9. klassi koosolek.

Traditsiooniline väljasõit

Kolmapäeval, 2. septembril sõidame traditsioonilisele väljasõidule Jõulumäele.

Väljasõit kell 9 kooli juurest. Kaasa oma leivakott.

Tavapäraseid tunde sel päeval ei ole.

Pärast kohalejõudmist koguneme laululaval. Start kogu kooliga: laulame. Klassid suunduvad klassijuhatajatega loodusesse (suvemuljed, klassi aastateema valimine, õpilasesinduse liikmete valimine ja muu).

Pärast seda koguneme taas kogu kooliga laululaval, ühistegevused-mängud.

Tagasisõit orienteeruvalt 12.30-13.00.

Avaaktus

ÕPIKUD

Uus kooliaasta ning uued õpikud ootavad teid. Sellelgi aastal peavad 5.-9. klassi õpilased raamatutele ise järgi tulema.

Õpikuid saab kätte selle nädala

• neljapäeval 27. augustil  kell 10.00-14.00
  • reedel 28. augustil kell 10.00-14.00.

Teid oodates, Raamatukogu

Vanemate tööpäevad

Hea Vabakooli lapsevanem!

Ootame Sind tööpäevadele 15. ja 22. augustil kell 9.00 ja 31. augustil kell 18. Täpsem info kodukirjas.

Pakume tööd majahoidjale

Vabakool pakub tööd majahoidjale. Täpsem info SIIN.

LOODUSLAAGER 2015

Foto: Heli Lank

Hea meel on teada anda, et Vabakooli looduslaager toimub ka sel suvel.

Juba neljandat aastat kogunevad loodusesôbrad augustikuus Eestimaa kauneid paikasid avastama ning uusi teadmisi omandama.

Sel korral seame sammud Hiiumaale, kus veedame kolm tegusat päeva:

• külastame tuletorne,
  • militaarmuuseumit,
  • kohalikke looduskeskuseid
  • ning tutvume saare kauni loodusega.

Laager toimub 24-26.08. Omaosalus on 20 eur. Pere järgmistele lastele soodushind 15 eur. Vanusepiirangut osalemiseks seatud pole. Oluline on, et laps tuleb rôômuga ning on valmis mitu päeva kodust eemal olema.

Kutsume teid täitma vormi Looduslaager 2015

Pärnu Vabakooli erinevate aktuste piltide tellimine

Pilte saate tellida meie kodulehelt http://www.raefoto.ee/logimine  sisenedes menüülinglilt.

Logimine kasutajanimega: vabakool

Parool: aktus

Vasakult menüüst Galeriid-Koolide galeriid

Tellimuse vormistamiseks minge menüülingile „Piltide tellimine galeriist“, täitke vajalikud lahtrid, sisestage eelnevalt väljavalitud piltide numbrid, formaadid ja arv.

Grupipildid maksavad                   2.30 €

Muud pildid formadis 10x15 cm    1.30 €

Postiga kojusaatmne                    1.30 €

Teeme pildid valmis, lisame arve ja paneme posti. Alates 10. juulist jääme  puhkusele ja edasi saab pilte tellida alles septembris.

Lugupidamisega,
Teie fotograaf Vadim Vlassov

Anneta laste loodushariduse heaks

Vabakool on läbi aegade elamusõppe osana väärtustanud loodusharidust. Loodusõppe praktilisemat väljundit õuesõppevormi, sealhulgas ka looduslaagreid oleme hakanud kutsuma üldnimetusega “Kasvame looduse sisse”.

Kui tunned, et loodus on ka Sinu südames ning soovid panustada Vabakooli laste  loodushariduse heaks, siis oleme tänulikud Sulle sobiva annetuse eest Nordea panka a/a EE471700017001516405. Lisa kindlasti märksõna ‘Annetus loodushariduse heaks’.