Alustava 1. klassi info

Kallis uue 1. klassi lapsevanem!

Juba varakult võid oma lapse meie kooli nimekirja panna, kasutades elektroonilist taotlust. Esimesse klassi võtame ainult 20 õpilast.

Võtame septembris esimesse klassi astuvate laste ankeete vastu kuni 1. veebruarini. (Näiteks, kui teie laps soovib kooli minna septembris 2020, siis  viimane aeg taotlust saata oleks 31. jaanuaril 2020.)

Jaanuar-veebruar on tulevase esimese klassi õpilaste tutvumisaeg kooliga. Jaanuaris kohtuvad kõik taotluse esitanud pered infoõhtul. Seal registreerib pere lapse üheks päevaks kooli, samuti perevestluse aja. Kui koolipäev on käes, tutvustame hommikukogunemisel koolihuvilist kogu koolile ja ta annab käega märku, et ta on just täna koolis. Lapsele on määratud ka oma sõber algklassidest, kes teda päeva jooksul aitab. Lühikesel tutvumispäeval näeb laps, kuidas koolielu käib, ja meie tunneme huvi, kui kooliküps on meie kooli astuv õpilane.

Lisaks koolipäevale kohtume lapse ja perega väärtuskohtumisel, kus saame lähemalt tuttavaks pere kui tervikuga.

Klassi komplekteerime 5. märtsiks.