Kooli nõukogu

Kristjan Mahla (õpetajate esindaja) - kristjan.mahla@vabakool.ee

Juri Larionov (õpetajate esindaja) - juri.larionov@vabakool.ee 

Ilona Must (kooli direktor)  - ilona.must@vabakool.ee

Eha Ristimets (juhatuse esindaja) - eha.ristimets@parnu.maavalitsus.ee

Ott Artel (juhatuse esindaja) - ott.artel@mail.ee

Relyke Vatter (lapsevanemate esindaja) - relyke@gmail.com

Danel Tammeleht (lapsevanemate esindaja) - danel.tammeleht@gmail.com