Koostöö sõpruskoolidega

TAANI

Kerteminde Friskole on Pärnu Vabakooli kõige vanem sõpruskool. Koostööd alustasime veel ennem kui Pärnu Vabakool oma uksed avas. Kerteminde Friskole on aastast 1863 ja seal õpib praegu 280 õpilast. Kerteminde Friskole õpetajate ja laste delegatsioonid on külastanud meid korduvalt ja ka meie lapsed ja õpetajad on käinud Kertemindes kogemusi ja elamusi saamas.

Refsvindinge Frisikolega olema sõbrad viimased 5 aastat. Refsvindinge Friskole on aastast 1865 ja seal õpib praegu 180 õpilast. Selles koolis oleme peamiselt meie olnud mitmekordsed külalised : nii meie õpilased kui õpetajad.

KonTiki Skole on meie noorim sõpuskool, aastast 2011, kui meie õpetajad seda kooli külastasid. Kontiki koolis on II ja III kooliastmel palju projektipõhist õpet, mida ka meie oma koolis oleme sisse viimas.

ISLAND
NORRA