Kolm suunda

• inglise keel
  • loovus
  • loodus

Meie õppijal on kokkupuutepunkte kõigi kolme suunaga, mida nimetame kolmeks sambaks.

Üheskoos loovad need sünergia igaühes.

Meie teame, kuidas kõlavad lapses kokku humanitaar- ja reaalmaailm oma väljakutsetega.

1.-9. klassini on Vabakoolis lisaks tavatundidele ka 15 õppesuundadega seotud valiktundi. Väga hea keeleoskus on üksteise mõistmise eelduseks avatud maailmas.

INGLISE KEELE SUUND: Vabakoolis õpitakse inglise keelt Sister Mary süsteemi järgi. Fotol Sister Mary ja õpetaja Liia
LOOVUS SUUND: Kevadel on õpilased loovuslaagris, kus tegeletakse muuhulgas ka joonistamisega. 2015 aasta loovuslaager on rahvusvaheline
LOODUS SUUND: Traditsiooniliselt käiakse augustis neli kuni viis päeva looduses laagris, vaadeldakse taimi, loomi, linde.