Kontaktandmed

MTÜ Pärnu Vabakooli Selts
Noorte väljak 2
Pärnu 80032
Üldinfo vabakool@vabakool.ee

Reg nr 80002384
Arveldusarve nr.
EE232200001120183327   Swedbank 

LauatelefonMobiilMeiliaadress
Õpetajate tuba 44 35 753555 11479

Kooli direktor

Ilona Must

44 35 57356 978555ilona.must@vabakool.ee

Finantsjuht,
raamatupidaja

Maritta Talv

 55621887

Arved ja raamatupidamine: rp@vabakool.ee

Majandusjuht

Raivo Rohtoja 

53491236majandus@vabakool.ee

Juhatuse esimees

Kauni Sillat

51 31060kauni.sillat@vabakool.ee

Sekretär, andmekaitse eest vastutav isik

Kai Kunimägi 

443557356 995185sekretar@vabakool.ee

Õppejuht, 1.-4.klass

          Liia Severin

liia.severin@vabakool.ee

Õppejuht, 5.-9.klass

Eha Ristimets

eha.ristimets@vabakool.ee

Õppejuht

Juri Larionov

juri.larionov@vabakool.ee

Eelkooli õppetöö korraldaja

          Pille Avamets

pille.avamets@vabakool.ee

Huvijuht

Lili Välimäe

lili.valimae@vabakool.ee

 

Haldusjärelevalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium, Munga 18, Tartu 50088, tel 7350222, e-post hm@hm.ee