Toitlustamine

Meie tervisliku toidu eest seisab hea meie kooli lapsevanem, FIE-na töötav kokk Terje Tepp (tel. 5642391).

Vabakool on looduskool. Oleme veendunud, et söögikord koolis peab olema tervislik ja valmistatud värskest toorainest (mitte poolfabrikaadid). Kooli ja koka ühisel koostööl oleme järk-järgult üle minemas mahetoidule, et pakkuda meie lastele puhta toidu energiat.

Põhikooli õpilaste toidupäeva maksumus, mis kaetakse riigieelarvest, on 1 euro. Pärnu linna poolne lisatoetus on 0,37 eurot. Vabakooli pered tasuvad lapse lõunasöögi eest 1.-4. klassis lisaks 25 senti ja 5.-9. klassis 30 senti iga toidupäeva kohta. Tasumine toimub igakuise arve alusel.

Toiduvahetunnid :

11.05 - 11.25   I  söögivahetund 1.-4.klass - 20 minutit
12.10 - 12.30   II  söögivahetund 5.-9.klass - 20 minutit
Võimalus on süüa ka teist toidukorda.
Teise toidukorra maksumus on 1,37 euro. Toitlustamine toimub   esmaspäevast neljapäevani pärast 6. tundi.

Teist toidukorda saavad vaid kindlaks päevaks registreerinud õpilased!

PS! Lapsevanem!
Kui sa lapsevanema ankeedis soovist oma lapsele 2. toidukorda ei märkinud, kontakteeru sekretar@vabakool.ee

Kui laps on sööma registreeritud, kuid mingil põhjusel osaleda ei saa (nt haigus, reis vms), siis palume sellest teatada kokale hiljemalt sama päeva hommikul telefonil 5642391.

2012. aasta sügisel liitus Vabakool ka PRIA kaudu finantseeritavate Euroopa Liidu koolipuuvilja- ja koolipiima programmidega.